ElektroCeny.pl
ElektroCeny.pl prezentuje i wyszukuje ceny sprzętu elektronicznego. Porównujemy ceny sprzętu komputerowego, fotograficznego, RTV oraz konsol do gier.

Konwertery, Transceiver

Porównaj ceny produktów w Konwertery, Transceiver. Znajdź poszukiwany produkt i oszczędzaj pieniądze!

Komputery / Osprzęt sieciowy / Konwertery, Transceiver

    • ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10km

      ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10km za 411.00 PLN (liczba ofert: 1). Kod Producenta91-010-203001B Łącze fizyczneZłącze LC Typ portówLC Przepustowość1000Mbps Sygnalizacja LEDFalse ...

    • Przejdź do sklepu

      od 411.00 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • ZyXEL P-871M VDSL2 Point-to-point device

      ZyXEL P-871M VDSL2 Point-to-point device za 672.23 PLN (liczba ofert: 1). Gwarancja: F024M Kod Producenta: 91-004-778005B Łącze miedziane: WAN: 1 x RJ45 dla VDSL (po POTS/ISDN) Łącze ...

    • Przejdź do sklepu

      od 672.23 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • D-LINK DEM-311GT

      D-LINK DEM-311GT za 244.91 PLN (liczba ofert: 1). Gwarancja: F024M Kod Producenta: DEM-311GT Łącze optyczne: 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex) ...

    • Przejdź do sklepu

      od 244.91 PLN, dostępne w 1 sklepach

    • HP X121 1G SFP LC LH Transceiver (J4860C)

      HP X121 1G SFP LC LH Transceiver (J4860C) za 11961.73 PLN (liczba ofert: 1). Łącze miedzianeSFP Łącze optyczneLC Łącze fizyczneSFP LC Typ portów1000BASE-LH Zgodność ze standardemITU-T ...

    • Przejdź do sklepu

      od 11961.73 PLN, dostępne w 1 sklepach